Projekt AKVA je reflexí a snahou poukázat na kulturní problém krajského města Karlovy Vary i kraje jako takového. Jednoduchá idea a zároveň velká vízva spojit kulturní náplň a najít pro ní vhodné prostory nám do dnešního dne již od roku 2018 dělá drobné organizační problémi.
Festival AKVA FEST se od jeho počátku snažíme koncipovat do prostoru meandru řeky ohře a rolavy, hlavním klub který využíváme pravidelně pro své akce je legendární Ratiny Bar. I když jsme chtěli naše události již rozšířit i do jiných prostor, aktuálně se ale také snažíme ještě vyrovnat s následkem omezení živé kultury.
Pop-up Klub KINO otevřel své brány ve vybraných dnech festivalu, vždy od 21:00. Název vycházel z minulosti prostoru na adrese T. G. Masaryka 941/47, kde se dříve nacházelo Kino Praha. Posléze zde byla stáčírna Karlovarské Becherovky, a ta se sem vratila v podobě našeho partnerství se společností Pernod - Ricard. Celý náš program klubu KINO byl oficiálně přidružen k doprovodnému programu 54. ročníku MFFKV.
Karlovy Vary jsou jedním z mála českých měst které se může pochlubyt fashion událostí mezinárodních kvalit. Oto více nás těšila spolupráce na prvním a druhém ročníku. Aktuálně se projekt snaží vypořádat s následky bezpečnostních opatření spojených s omezení kulturního dění a produkce v době pandemie.
Od roku 2012 jsme hrdým spolupořadatelem alternativního kulturního festivalu TŘI KŘÍŽE FEST, který se koná v úchvatném prostředí lázeňských lesů na vrchu Tři kříže jehož název nese i festival. Areál v němž se festival odehrává se nazývá Camera obscura.
Popovídání a jmenování učinkujících. Nihil explicabo quod, est eos ipsum. Unde aut non tenetur tempore, nisi culpa voluptate maiores officiis quis vel ab consectetur suscipit veritatis nulla quos quia aspernatur perferendis, libero sint. Error, velit, porro. Deserunt minus, quibusdam iste enim veniam, modi rem maiores.
Od roku 2018 se sice naše názory na mnohé organizační procesi rozcházely, ale v roce 2021 jsme se rozhodli být hlavně podporou a ponechali jsme základní organizaci na Arte native z.s.